3 دوره پیشنهادی ایران در اولویت‌های اول تا سوم برنامه‌های آموزشی اپسکو

نشست تخصصی برنامه توسعه فعالیت‌های اپسکو طی دهه‌ی آتی از تاریخ 9 الی 13 تیرماه 1399 به صورت تله کنفرانس در سازمان فضایی ایران برگزار شد.

تاریخ ویرایش: 29 تیر ماه 1399

نشست تخصصی برنامه توسعه فعالیت های اپسکو طی دهه‌ی آتی از تاریخ 9 الی 13 تیرماه 1399 به صورت تله کنفرانس در سازمان فضایی ایران برگزار شد.

نشست تخصصی "برنامه توسعه فعالیت های سازمان همکاری های فضایی آسیا و اقیانوسیه (اپسکو) طی دهه ی آتی" از تاریخ 9 الی 13 تیرماه 1399 به صورت تله کنفرانس در سازمان فضایی ایران برگزار شد.

در این نشست، در مورد پروژه‌های تحقیقاتی و دوره های آموزشی پیشنهادی قابل اجرا توسط کارشناسان و پژوهشگران کشورهای عضو رای گیری شد.

پروپوزال های مربوط به 28 طرح تحقیقاتی در قالب فیلم های 8 دقیقه‌ای در جلسه ویدئو کنفرانس به نمایش درآمد و 19 طرح با آراء اعضا (حداقل 6 رای از 8 کشور) به تصویب رسید که در مجموع، 5 طرح از 19 طرح پذیرفته شده مربوط به پیشنهادات ایران بود.

همچنین 12 پروپوزال آموزشی توسط کشورهای عضو اپسکو در این نشست مطرح شد که از آن میان 9 طرح پیشنهادی توسط ایران ارائه شده بود. بر اساس توافق اعضاء اپسکو دوره‌های آموزشی همگی مورد پذیرش قرار گرفتند و در اولویت‌بندی بر اساس امتیازات اعطایی اعضا اپسکو، 3 دوره پیشنهادی ایران اولویت‌های اول تا سوم را کسب کردند.

لازم به توضیح است که اولویت های پروژه ها و دوره های آموزشی بر اساس امتیازات اخذ شده از اعضا اپسکو تعیین شده است و زمانبندی برای اجراء آنها نیز در آینده بر اساس همین اولویت ها صورت خواهد گرفت.

منبع

بیشتر بخوانید
تبلیغات
ایران سرور - خرید هاست دامین سرور هاست ابری
دیدگاه کاربران
فرستادن دیدگاه جدید
خرید کواد - کوادکوپتر- مولتی روتور- پهپاد - مولتی کوپتر - دیجیکالا - دیجی کالا
ماکت هواپیما - خرید ماکت هواپیما - دیجی کالا - دیجیکالا
دیجی کالا - بال پاراگلایدر - دیجیکالا
دیجی کالا - تلسکوپ - دیجیکالا
کتاب پرواز، تاریخ کامل هوانوردی
کتاب دانستنی های علم پرواز - علیرضا علی حسینی - دیجی کالا
مرجع کامل سنسور ها، ابزار دقیق و سیستم های اندازه گیری
ایران سرور - خرید هاست دامین سرور هاست ابری
دیکشنری هوانوردی و هوافضا چکاوک
شبیه‌ساز پرواز - سیمولاتور پرواز - دیجیکالا - دیجی کالا
فهرست کانال‌ها و گروه‌های هوافضا و هوانوردی ایران در تلگرام
دیوار هوافضا
انجام پروژه متلب